Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

16 лютого у Підліському ліцеї пройшли урочисті заходи з нагоди Дня єднання

Блаженніший Любомир Гузар сказав, що наш народ не ділиться на Схід і Захід, а на тих, хто любить Україну і тих, хто їх не любить. Сьогодні ми довели, що любимо свою Батьківщину і як ніколи ми єдині і об’єднані єдиною мрією - жити в МИРІ!
16 лютого в Україні вперше відзначають День Єднання, проголошений Указом Президента України "Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства".
Це свято має згуртувати українців навколо національної ідеї та показати, що ми - єдиний народ.
День Єднання відзначає вся країна - від сходу до заходу, від півночі до півдня.
До цього свята приєднався і наш ліцей спільною молитвою за мир та виконанням Гімну України.
Слава Україні!

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Наші давні партнери з громадської організації #stop_sexтинг розпочинають інформаційну кампанію для закладів освіти щодо старту роботи сервісу Take It Down, який допомагає зупинити поширення та видалити онлайн оголені фото й відео, зроблені дітьми.

Національний проєкт з медіаграмотності “Фільтр” Міністерства культури та інформаційної політики спільно з Міністерством освіти і науки оголосили проведення першого Всеукраїнського уроку з медіаграмотності 17 та 18 лютого 2022 року в усіх закладах загальної середньої освіти України.

16 лютого у Підліському ліцеї пройшли урочисті заходи з нагоди Дня єднання

У розділі Файловий архів - Здоров'я розміщено актуальну інформацію про вакцинацію від поліомієліту

З 01 вересня 2020 року на час перебування території с.Підлісся в червоній зоні епідеміологічної небезпеки освітній процес в ліцеї здійснюватиметься дистанційно. Вчителі ліцею виходитимуть на зв'язок з учнями з використанням різноманітних інтерактивних технологій відповідно до розкладу і режиму уроків (знайдете тут у розділі Файловий архів). Звертаємо увагу, що режим дзвінків для різних груп класів зміщено з метою недопущення великої кількості контактів на перервах. Даний режим розроблено для очного навчання і він буде також використовуватися під час очного навчання, яке, сподіваємося, незабаром розпочнеться.

9 вересня 2020 о 12:26 | Пастернак А. В. | немає коментарів

У зв'язку з введенням карантину у закладах освіти до 3 квітня 2020 р. листом №1/9-154 від 11 березня 2020 р. МОН України рекомендує розробити заходи щодо забезпечення проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій, а також заходи щодо часткового переведення працівників на роботу в дистанційному режимі та на виконання інших видів робіт (організаційно-педагогічна, методична, наукова тощо).

17 березня 2020 о 12:41 | Пастернак А. В. | немає коментарів

Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у розвитку ресурсу.

29 листопада 2018 о 14:35 | Адміністратор (. | немає коментарів